Stefan Krygier(1923–1997)

Wielokrotność, 1965

relief/olej, tkanina, płótno; 73,5 × 164,5 cm

sygnowany na odwrocie: „STEFAN KRYGIER | »WIELOKROTNOŚĆ« 1965 | OLEJ/PŁÓTNO/

RELIEF 73X164 | WYST. ŁÓDŹ ‚65 | POZNAŃ ‚66 | I. 70”

Cena wywoławcza: 38 000 zł ●

Estymacja: 45 000–60 000 zł