Stefan Brzozowski

Na ryby (rysunek do magazynu „Szpilki”), nd.

tusz, akwarela, papier; 15 × 21 cm (w świetle passe-partout); sygnowany p.d: „Brzozowski”, opisany na odwrocie: „rys. Stefan Brzozowski (rysunek do
Szpilek)”

Cena wywoławcza: 450 zł

Estymacja: 500-700 zł

Cena wylicytowana: obiekt niedostępny