Stanisław Szreniawa-Rzecki1888–1972

Franciszek Frączkowski, z „Teki Melpomeny”, 1904

litografia, papier; 15 × 26,5 cm (w świetle passe-partout); sygnowany śr.d.: „St. Rz.”; na odwrocie opis pracy: „Stanisław Szreniawa-Rzecznik | litografia z „Teki Melpomeny”, Kraków 1904. | Franciszek Frączkowski”

Cena wywoławcza: 350 zł ●

Estymacja: 400–600 zł