Numer katalogowy: 76

Stanisław Straszkiewicz1870-1925

Pejzaż, nd.

olej, płótno naklejone na tekturę; 25 x 37 cm
u dołu napis: „Stwierdzam autentyczność szkicu ś. p. męża mego Stanisława Straszkiewicza Janina Straszkiewicz”

• „Gra obrazów” Muzeum Narodowe w Kielcach, majwrzesień
2011
• Katalog wystawy „Gra obrazów” Muzeum Narodowe
w Kielcach, maj–wrzesień 2011

Estymacja: 5 000–7 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej