Stanisław Młodożeniec ur. 1953

Pocztówka z Rzymu, 2012

olej, karton

50×60 cm

sygnowany p.g.: „S. Młodożeniec | 2012”

Cena wywoławcza: 5000 zł ●

Estymacja: 7000–9000 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej