Stanisław Fijałkowski(ur. 1922)

Nowa autostrada IX, 1998

akryl na płótnie, 115,5 × 85 cm

Cena wywoławcza: 80 000 zł ◉

Estymacja: 100 000–120 000 zł

Cena wylicytowana: 95 000 zł

Sygnowany na odwrocie: „S. Fijałkowski – Nowa autostrada IX niebieska 5/98”

Proweniencja:
• Stanisław Fijałkowski, red. M. Waller, Muzeum Narodowe w Poznaniu, Poznań 2003, poz. kat. nr 161, il. s. 173
• A. Ławniczak, Świętych obcowanie, „Tygodnik Powszechny”, nr 30, 27 lipca 2003, s. 14
• Stanisław Fijałkowski, Muzeum Narodowe w Poznaniu, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Zachęta Państwowa Galeria Sztuki w Warszawie, 2003

Przyjmujemy obiekty na 4. Aukcję Sztuki Nowoczesnej!

Prosimy o przesyłanie propozycji na adres: info@artlibra.pl