Stanisław Fijałkowski(ur. 1922)

Talmud polski

akwarela, papier; 56,5 × 40 cm

sygnowany p.d.: „S. Fijałkowski”

Cena wywoławcza: 16 000 zł ●

Estymacja: 20 000–25 000 zł