Stanisław Fijałkowski(ur. 1922)

29 III 60, 1960

akwarela, papier; 27×21,5 cm (w świetle oprawy)

datowany l.d.: „29 III 60”, sygnowany p.d. „S. Fijałkowski”; opis użytych farb

Cena wywoławcza: 8 000 zł ●

Estymacja: 10 000–14 000 zł

Cena wylicytowana: 8 000 zł (transakcja warunkowa)