Stanisław Fijałkowski(ur. 1922)

11 IV 2008

akryl, płótno; 60 × 81 cm

sygnowany na odwrocie (blejtram): „S. Fijałkowski 11 iv 2008 | 8/2008”

Cena wywoławcza: 40 000 zł ●

Estymacja: 60 000–80 000 zł

Cena wylicytowana: 42 000 zł