Stanisław Fijałkowski ur. 1922

10 sierpnia 2000 w Nieborowie

gwasz, akwarela, papier, 37,5 × 28,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: „10 sierpnia 2000 w Nieborowie”, p.d.: „28/2000”

Cena wywoławcza: 9 000 zł ●

Estymacja: 11 000–14 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej