Numer katalogowy: 52

Stanisław Eleszkiewicz1900–1963

bez tytułu, nd.

olej, tektura; 18 × 14 cm (w oprawie); sygnowany p.d.: „S.E”

Proweniencja:

  • kolekcja prywatna, Paryż
  • zakup od artysty

Cena wywoławcza: 4300 zł ●

Estymacja: 5000– 7000 zł