Stanisław Batowski Kaczor1866-1946

Zbieranie paproci (ilustracja do powieści Elizy Orzeszkowej), przed 1902

akwarela, gwasz, tusz lawowany, karton

41×31,2 cm

sygn. p.d.: „S K Batowski”; na odwrocie nalepka warszawskiego Salonu Sztuki St. Kulikowskiego

Cena wywoławcza: 5500 zł

Estymacja: 6000-8000 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00