Stanisław Batowski Kaczor1866-1946

Zbieranie paproci (ilustracja do powieści Elizy Orzeszkowej), przed 1902

akwarela, gwasz, tusz lawowany, karton

41×31,2 cm

sygn. p.d.: „S K Batowski”; na odwrocie nalepka warszawskiego Salonu Sztuki St. Kulikowskiego

Cena wywoławcza: 5500 zł

Estymacja: 6000-8000 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej