Ryszard Winiarski(1936–2006)

Game 8 × 8, 1979

akryl, ołówek, płótno, 64 × 64 cm

Cena wywoławcza: 60 000 zł ◉

Estymacja: 80 000 – 120 000 zł

Cena wylicytowana: 70 000 zł

sygnowany na odwrocie: „game 8 × 8 Winiarski 1979”

Szanowni Państwo,

z uwagi na przerwę świąteczną, w dniach

23.12.17–7.01.2018

Dom Aukcyjny Libra będzie nieczynny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w nowym roku!