Ryszard Winiarski1936–2006

Game for two, 1989

olej, ołówek, płótno; 41 × 41 cm
sygnowany na odwrocie: „game for two | Winiarski ’89”

Praca posiada ekspertyzę dr Bożeny Kowalskiej potwierdzającą autentyczność.

Cena wywoławcza: 32 000 zł ●

Estymacja: 50 000–60 000 zł

Cena wylicytowana: 34 000 zł (sprzedaż warunkowa)