Ryszard Grzyb(ur. 1956)

Pejzaż z chmurami – Niedaleko Kabat, 2008

akryl, płótno, 150 × 200 cm

Cena wywoławcza: 30 000 zł ◉

Estymacja: 40 000 – 60 000 zł

Cena wylicytowana: 32 000 zł

sygnowany i opisany na odwrocie l. g.: „Ryszard Grzyb | »Niedaleko | Kabat« | 150 × 200 cm | 2008 | akryl”
• 1000 Arcydzieł Malarstwa Polskiego, praca zbiorowa, Kraków 2010. s. 508