Numer katalogowy: 89

Róża Litwa(ur. 1982)

bez tytułu, 2010

olej, papier; 41×29 cm (w świetle oprawy)

sygnowany na odwrocie: „RÓŻA LITWA 2010” (zdjęcie sygnatury naklejone na oprawie)

Cena wywoławcza: 1 500 zł ●

Estymacja: 2 500–3 500 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej.