Numer katalogowy: 75

Róża Litwaur. 1982

bez tytułu, 2010

olej, papier

41×29 cm (w świetle oprawy)

sygnowany na odwrocie: „RÓŻA LITWA 2010” (zdjęcie sygnatury naklejone na oprawie)

Cena wywoławcza: 1700 zł ●

Estymacja: 2000-2500 zł

Cena wylicytowana: obiekt niedostępny