Roman Opałka(1931-2011)

bez tytułu (twarz), lata 50. XX w.

tusz, papier; 27×19,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d. „R. OPALKA”

Estymacja: 4 000–5 000 zł ●