Roman Opałka(1931-2011)

Portret kobiety, lata 50. XX w.

olej, karton, płyta; 33 × 25 cm (w świetle oprawy)
sygnowany na odwrocie wraz z dodatkowym szkicem

Cena wywoławcza: 20 000 zł ●

Estymacja: 30 000-40 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej