Roman Opałka(1931–2011)

Martwa natura, lata 50. XX w.

węgiel, papier; 80×67 cm

sygnowany p.d.: „R. OPALKA”

Cena wywoławcza: 22 000 zł ●

Estymacja: 28 000–35 000 zł