Roman Kochanowski1857-1945

Pejzaż, pocz. XX w.

węgiel, ołówek, papier

14,5×20,5 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany l.d. „R.K.”

Cena wywoławcza: 900 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej