Roman Kochanowski1857-1945

Pejzaż, pocz. XX w.

węgiel, ołówek, papier

14,5×20,5 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany l.d. „R.K.”

Cena wywoławcza: 900 zł

Estymacja: 1000-1200 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej

Nowa siedziba domu aukcyjnego już otwarta!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej galerii:

ul. Złota 48/54; budynek hotelu Mercure

Poniedziałek – Piątek: 10.00–19.00
Sobota: 11.00–15.00