Numer katalogowy: 72

Roman Banaszewski(ur. 1932)

Zabawy I, 2000

akryl / płyta
46 × 55 cm
sygnowany i datowany p.d.: R. Banaszewski 2000

Estymacja: 4 000 – 7 000 PLN ●

Cena wylicytowana: 4 600 PLN