Numer katalogowy: 20

Roman Artymowski(1919 – 1993)

Znak, 1964

olej, płótno, 94 × 94 cm

Cena wywoławcza: 15 000 zł ◉

Estymacja: 22 000 – 30 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej

sygnowany na odwrocie: „ROMAN ARTYMOWSKI | ZNAK – 1964 | 94 × 94”
• Słońce nad pustynią. Motywy arabskie w sztuce Romana Artymowskiego (1919 – 1993), red. J. Macyszyn, J. Grabski, Kraków – Warszawa 2004, s. 94, il. 44.

Szanowni Państwo,

z uwagi na przerwę świąteczną, w dniach

23.12.17–7.01.2018

Dom Aukcyjny Libra będzie nieczynny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w nowym roku!