Numer katalogowy: 73

Robert Listwan(ur. 1974)

Strach (autoportret z papierosem), 2012

akryl / płótno
60,3 × 45,2 cm
sygnowany l.d.: LISTWAN
na odwrociu opisany: Robert | Listwan | 2012. | „STRACH” | AKRYL / PŁÓTNO

Robert Listwan. Unplugged, BWA, Olsztyn, 2012.

Estymacja: 1 300 – 2 500 PLN ●

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej