Rajmund Ziemski

Sowa, 1957

Olej, płótno
61 x 80 cm

Cena wywoławcza: 26 000 zł ◉

Estymacja: 35 000 – 42 000 zł

Sygnowany p. g.: ZIEMSKI 57