Rajmund Ziemski(1930–2005)

Pejzaż 9/74, 1974

olej, płótno; 121,5 × 62 cm

sygnowany l.d.: „Rajmund Ziemski 74.”, na odwrocie: „Rajmund Ziemski 101 | Pejzaż 9/74 | 120 × 60”

Cena wywoławcza: 26 000 zł

Estymacja: 32 000–40 000 zł