Rajmund Ziemski (1930–2005)

Pejzaż 7/60, 1960

olej, płótno; 180×57 cm
sygnowany p.d.: „RAJMUND ZIEMSKI | 60”, sygnowany i datowany na odwrocie: „RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 7/60 | 180×57 | 1960”

Estymacja: 65 000–80 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej