Rajmund Ziemski(1930-2005)

Pejzaż 37/77, 1977

olej, płótno; 125 × 45 cm
sygnowany l.d. „RAJMUND ZIEMSKI 77.”, na odwrocie: „RAJMUND ZIEMSKI | PEJZAŻ 37/77 | 125 × 45”

Cena wywoławcza: 18 000 zł ●

Estymacja: 25 000-40 000 zł

Cena wylicytowana: 18 000 zł (sprzedaż warunkowa)