Rajmund Ziemski(1930–2005)

Pejzaż 21/90, 1990

olej, płótno; 110 × 46 cm

sygnowany l.d.: „Rajmund Ziemski 90.”, na odwrocie: „Rajmund Ziemski 21/90 | 110 × 46”

Cena wywoławcza: 24 000 zł

Estymacja: 30 000–35 000 zł

Cena wylicytowana: 24 000 zł (sprzedaż warunkowa)