Rafał Olbińskiur. 1943

Lech Wałęsa, 2008

olej, akryl, karton; 40 × 30 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: „Olbiński”, na odwrocie: „OLEJ I AKRYL NA PŁÓTNIE | RAFAŁ OLBIŃSKI – 2008”

Cena wywoławcza: 15 000 zł ●

Estymacja: 20 000–30 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej