Rafał Malczewski 1892-1965

Pejzaż, lata 40.

akwarela, papier; 37 x 55,5 cm; sygnowany l.d.: „Rafał Malczewski”

Cena wywoławcza: 24000 zł ●

Estymacja: 30000-35000 zł