Rafał Malczewski 1892-1965

bez tytułu, 1946

akwarela, papier

38×55 cm (w świetle passe-partout)

sygnowany p.d.: „Rafał Malczewski | Ołława, 15. II. 46 | z dedykacją dla „Kochanej Pani Nowakowskiej”

Cena wywoławcza: 25000 zł ●

Estymacja: 28000-35000 zł

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej