Numer katalogowy: 71

Rafał Bujnowski(ur. 1974)

Chmury, 2004

olej, płótno; 40 × 30 cm

sygnowany na odwrociu: „3/12 | BUJNOWSKI / 2004”

Cena wywoławcza: 12 000 zł ●

Estymacja: 16 000–20 000 zł