Numer katalogowy: 71

Rafał Bujnowski(ur. 1974)

Chmury, 2004

olej, płótno; 40 × 30 cm

sygnowany na odwrociu: „3/12 | BUJNOWSKI / 2004”

Proweniencja:

-kolekcja prywatna, Polska

– Johnen + Schöttle Galerie, Kolonia, Niemcy

– Rafał Bujnowski, Malowanie, katalog wystawy indywidualnej, pod red. Anny Smolak, Bunkier Sztuki, Kraków, 2005

Cena wywoławcza: 12 000 zł ●

Estymacja: 16 000–20 000 zł

Cena wylicytowana: 14 000 zł