Numer katalogowy: 79

Radek Szlaga(ur. 1979)

Złodzieje, 2009

olej, płótno; 18 × 24 cm

sygnowany na odwrocie: „Szacunek dla ideałów | sierpnia ’80 | żeby nie było wątpliwości 2009 | monogram RDK | *Złodzieje* oil/canvas | R. Szlaga 18/24 cm”

Cena wywoławcza: 7 000 zł ●

Estymacja: 10 000–15 000 zł

Paid Price: Dostępny w ofercie poaukcyjnej.