Piotr Młodożeniecur. 1956

F. petit, 2011

olej, płótno; 110 × 150 cm; sygnowany na odwrocie: „PIOTR MLODOZENIEC | 2011 | f.petit”; zamazane napisy

Estymacja: 4 500–7 000 zł ●