Numer katalogowy: 77

Paweł Dunal(ur. 1978)

Domator, 2010

olej, płótno; 40 × 20 cm

sygnowany na odwrocie: „Paweł | Dunal | 2010 r. | »Domator« | III”

  • Paweł Dunal. Uczłowieczanie, Galeria m², 2010

Cena wywoławcza: 2 000 zł ●

Estymacja: 4 000–6 000 zł

Cena wylicytowana: 2 000 zł