Numer katalogowy: 69

Paweł Dunal(ur. 1978)

bez tytułu (Polucja w Krainie Czarów), 2008

olej, płótno; 150×200 cm

sygnowany na odwrocie: „Paweł Dunal | 2008 r. | »Polucja w Krainie Czarów«”

Reprodukowany

  • P. Dunal, Co tygryski lubią najbardziej. Paweł Dunal o pracy »Bez tytułu«, [w:] 77 dzieł sztuki z historią: opowiadania zebrane, zebr. P. Bazylko, K. Masewicz, Warszawa 2010, s. 97.

  • Malarstwo. Bez ram, 9. Konkurs im. Eugeniusza Gepperta, Galeria BWA Awangarda, Wrocław, 2009.
  • 3×Dunal, odsłona 1: Mushroom story, Galeria m2, Warszawa,

2009.

  • Dyplomy 2008, była Wytwórnia Wódek „Koneser”,

Warszawa, 2008

Cena wywoławcza: 28 000 zł ●

Cena wylicytowana: Dostępny w ofercie poaukcyjnej.