Paweł Dunalur. 1978

Akwarium, 2008

olej, płótno; 150 × 150 cm
sygnowany na odwrocie: „Paweł Dunal | 2008 r. | »Akwarium«”

● Paweł Dunal, Galeria m2, 2009

Cena wywoławcza: 5 000 zł ●

Estymacja: 9 000–13 000 zł

Paid Price: dostępny w ofercie poaukcyjnej