Numer katalogowy: 66

Paulina Ołowska(ur. 1976)

Amoreska, 2009

gwasz, węgiel / papier
47 × 35 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: Ołowska | 2009

Estymacja: 18 000 – 22 000 PLN ●

Cena wylicytowana: 12 000 PLN