Pablo Picasso(1881-1973)

Figure au corsage rayé, 1949

litografia barwna, papier; 81×68,5 cm
datowany l.g. „3.4.49”, l.d. opis na kamieniu litograficznym: „Henri Duchamps Grav. Lith Mourlot Imp. S.P.A.D.E.M.” na odwrocie nalepka z danymi pracy w jęz. angielskim; edycja i data edycji nie znane

Estymacja: 3 000–5 000 zł ●