Numer katalogowy: 75

Norman Leto

Photon Help – Skandynawia, 2017

olej, płótno; 160 × 120 cm

sygnowany na odwrociu

Cena wywoławcza: 6 000 zł

Estymacja: 12 000–19 000 zł