Natalia Lach-Lachowicz / Natalia LL(ur. 1937)

Sztuczna fotografia, 1975

fotografia vintage print naklejona na tekturę (mocowanie powystawowe), 48 × 60 cm

Cena wywoławcza: 35 000 zł ◉

Estymacja: 45 000 – 60 000 zł

Cena wylicytowana: 38 000 zł

sygnowany p. d. „NATALIA LL 1975”, opisany na odwrocie (czerwona kredka) „NATALIA LL 1975” | (niebieska kredka) „Sztuczna fotografia”
Proweniencja:
• Photography as Art, Zagrzeb, Belgrad, Maribor, 1976
• Artificial photography, Galerie Milchstrasse, Freiburg, 1977
• Oh no, not sex and death again!, Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, Sopot 2010
• 3 kobiety. Maria Pinińska-Bereś, Natalia LL, Ewa Partum, Galeria Zachęta, 01.03.2011 – 08.05.2011, Warszawa
• Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia, Zachęta – Narodowa Galeria
Sztuki, Warszawa 19.06–13.09.2015

Przyjmujemy obiekty na 4. Aukcję Sztuki Nowoczesnej!

Prosimy o przesyłanie propozycji na adres: info@artlibra.pl