Mojżesz Kisling(1891-1953)

Macierzyństwo, 1952

litografia barwna, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany na kamieniu l.d.: „Kisling 1952”

Estymacja: 2 600–3 200 zł ●