Numer katalogowy: 58

Mikołaj Chylakur. 1975

Stan nieważkości, 2008

olej, płótno; 110 × 110 cm
sygnowany na odwrocie: „MIKOŁAJ CHYLAK | „STAN NIEWAŻKOŚCI” 2008 | ol./pł. 110 × 110 | www.mikolajchylak.com”

Estymacja: 4 900–6 000 zł •

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej