Marian Warzecha(ur. 1930)

64 / 8 (Hotelowe wspomnienie), 1964

technika własna / asamblaż, płótno, 47 × 35 cm

Cena wywoławcza: 18 000 zł ◉

Estymacja: 28 000 – 35 000 zł

Cena wylicytowana: 18 000 zł

sygnowany na odwrocie: „Warzecha | 64/8”
Proweniencja:
• kolekcja prywatna, Kraków (dar od artysty)

Szanowni Państwo,

z uwagi na przerwę świąteczną, w dniach

23.12.17–7.01.2018

Dom Aukcyjny Libra będzie nieczynny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w nowym roku!