Numer katalogowy: 28

Marian Bogusz(1934 – 2014)

Powitanie Libanu, 1961–1962

olej, płótno, 100 × 67 cm

Cena wywoławcza: 35 000 zł ◉

Estymacja: 50 000 – 60 000 zł

Cena wylicytowana: 35 000 zł

sygnowany, zatytułowany i datowany na odwrocie „MBogusz 1961/62, Powitanie Libanu”
Proweniencja:
• Marian Bogusz 1920–1980, Muzeum Narodowe w Poznaniu, Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Poznań 1982, poz. kat. nr 122.
• Wystawa Malarstwa Mariana Bogusza, Galeria Krzywe Koło, Warszawa 06.1962