Maria Jarema(1908 – 1958)

Projekt I – dekoracja do „Cyrku”, lata 50. XX w.

akwarela, papier, 20 × 25 cm

Cena wywoławcza: 28 000 zł ◉

Estymacja: 35 000 – 50 000 zł

Cena wylicytowana: 28 000 zł

opisany na odwrocie l. g.: „Projekt I dekoracji do »Cyrku«”