Marek Włodarski (Henryk Streng)(1898–1960)

Trzej rowerzyści, 1926

ołówek, papier; 20,5×19,5 cm (w świetle oprawy)

datowany l.d.: „1926.”, ślad startej sygnatury; na odwrocie ołówkiem: „IV 278 | 1493”

  • Marek Włodarski (Henryk Streng) 1903–1960, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 1981

  • Marek Włodarski (Henryk Streng) 1903–1960, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 1981, poz. kat. nr IV. 278

Cena wywoławcza: 14 000 zł ●

Estymacja: 18 000–24 000 zł

Cena wylicytowana: 14 000 zł (transakcja warunkowa)