Marek Włodarski (Henryk Streng)(1898-1960)

Portret malarza, 1928

gwasz, olej, papier; 39 × 33,5 cm (w świetle oprawy)

śr. d.: ślad startej sygnatury i częściowo widoczna data: „928”

  • Marek Włodarski (Henryk Streng) 1903–1960, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 1981, poz. kat. nr III.40, s. 73.

Cena wywoławcza: 50 000 zł ●

Estymacja: 70 000 – 90 000 zł