Marek Włodarski / Henryk Streng(1898–1960)

Kompozycja z męskim profilem, 1929

ołówek, papier, 19,3 × 25,5 cm

Cena wywoławcza: 15 000 zł ◉

Estymacja: 20 000–26 000 zł

Cena wylicytowana: dostępny w ofercie poaukcyjnej

datowany p.d.: „1929” oraz ślad startej sygnatury
Proweniencja:
• Marek Włodarski (Henryk Streng) 1903–1960, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa
1981, poz. kat. nr IV. 398., il. nr 33